Jak co roku i tym razem na naszej uczelni odbyły się otrzęsiny, czyli rytualne wcielenie studentów pierwszego roku do braci studenckiej. Z tej okazji każde koło naukowe i organizacja studencka działająca na naszym wydziale miała przygotować stacje przy których mieli zatrzymywać się studenci pierwszego roku i wykonywać konkretne zadanie. W tym roku otrzęsiny odbyły się 26 października w akademiku UŚka, cała impreza byłą tematycznie związana z czasami prehistorycznymi. Na korytarzach można było spotkać nie tylko ludzi pierwotnych, ale i dinozaury, mamuty i inne prehistoryczne stwory. Nasze koło również brało udział w przygotowaniu paru stacji i związanych z nimi atrakcjami dla „pierwszaków”i choć nie przyszli oni zbyt tłumnie, to impreza była naprawdę udana.

Zmieniony (niedziela, 04 września 2011 19:37)