11.12.2009 roku członkinie Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej: Barbara Rajda, Ewa Mariankowska, Anna Szlosarek oraz członkowie Studenckiego Koła Animatorów Kultury: Mateusz Morawiec, Aleksandra Popenda, Aleksandra Rogalska, Katarzyna Rychel, Jakub Dachowski, Joanna Gańczarczyk byli w Cieszyńskim Zakładzie Karnym z mikołajkową wizytą i świątecznym przedstawieniem własnej reżyserii.

W późniejszej rozmowie z pracownikiem Zakładu Karnego, z którym podjęliśmy współpracę, dowiedzieliśmy się, że wszystkim skazanym i ich rodzinom bardzo podobał się nasz występ i że było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie zorganizowane dla osadzonych.

Po rozdaniu prezentów wszystkim dzieciom, pożegnaliśmy naszych widzów i wróciliśmy na uczelnię zadowoleni z udanej wizyty.

Zmieniony (niedziela, 26 września 2010 14:05)