7 grudnia 2009 roku członkinie Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej : Anna Szlosarek, Barbara Rajda, Ewa Mariankowska i Patrycja Matuszczyk oraz członkowie Studenckiego Koła Animatorów Kultury : Mateusz Morawiec, Barbara Kompała i Małgorzata Hanulok odwiedzili dwa cieszyńskie przedszkola (przedszkole nr 1 oraz nr4) z mikołajową wizytą.

Zanim dzieci otrzymały prezenty, wręczyły Mikołajowi własnoręcznie wykonane kolorowe serduszka z papieru, co bardzo go ucieszyło.

Studenci przebrani za Aniołów, Diabełki, Elfa, Renifera i Mikołaja towarzyszyli dzielnym przedszkolakom w zabawach; bawili się, tańczyli i głośno śpiewali. Dzieci były bardzo zadowolone z odwiedzin i z niecierpliwością oczekują następnych.

Po raz pierwszy nasze koło miało okazję zjednoczyć siły z innym kołem studenckim w organizacji Mikołajek i mamy nadzieję na dalszą współpracę

Zmieniony (niedziela, 26 września 2010 14:05)