30 listopada w dniu imienin każdego Andrzeja, nasze koło przeprowadziło zabawę andrzejkową w klubie studenckim Panopticum. Zabawa rozpoczęła się o 21:00. Na początku uczestników zabawy było niewiele,jednak ich liczba w miarę upływu czasu szybko rosła. O północy klub pękał już w szwach.  Na początku imprezy każdy student przy wejściu losował słodką rurkę z wróżbą w środku. Na imprezowiczów czekały również nasze wróżki, członkinie naszego koła przygotowały stoiska z wróżbami. Można było się dowiedzieć jak będzie nazywał się przyszły mąż lub żona oraz co czeka nas w przyszłości.  Wróżenie z dłoni, kart i czarodziejskiej kuli cieszyło się dużym powodzeniem. Szaleństwa i tańce na parkiecie trwały do późna. Podczas imprezy można było wylosować darmowe piwo zasponsorowane przez klub Panopticum. Dochód z imprezy zostanie w całości przeznaczony na prezenty i ich przewóż dla naszych rodaków na Ukrainie.

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i zapraszamy następnym razem!

 

Zmieniony (niedziela, 26 września 2010 14:05)