29 listopada 2007 roku członkowie Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej zorganizowali imprezę andrzejkową dla dzieci z Przedszkola nr 4 im. Marii Konopnickiej w Cieszynie.

Zabawa andrzejkowa rozpoczęła się w godzinach porannych, ale mimo to przyjęła magiczny nastrój. Studentki przebrały się za wróżki oraz magików i wspólnie z przedszkolakami bawiły się i przeprowadzały przygotowane wcześniej wróżby: z kuli, kart, dłoni, oraz lanie wosku. Dla niektórych maluchów było to niezapomniane przeżycie, ponieważ wielu z nich po raz pierwszy uczestniczyło w takiej imprezie.

30 listopada 2007 roku również w cieszyńskim szpitalu studenci zadbali o dobrą andrzejkową atmosferę, przygotowując różne wróżby i zabawiając małych pacjentów.

Wszyscy wspaniale się bawili, a śmiechom i radościom nie było końca.

Zmieniony (czwartek, 29 października 2009 21:24)